Hakkında

Değerli ziyaretçimiz,

Sitemiz OrhanAbi.Net son dönemde ki Arşiv projelerine Orhan GENCEBAY notalarınıda ekleyerek bir ilke imza atmıştır. Dijital ortamında bulunan notalar derlenip, tek çatı altında sunulmak istenmiştir. Nota arşivimizde yer alan birçok nota kendi arşivimizden, diğer bazı notalar ise net ortamında müzisyenlerce yayınlanmıştır.

Orhan GENCEBAY’ı araştırma, öğrenme yolunda ilerleyen her dinleyici, eninde sonunda bir müzik enstrümanına ilgi duyacak, ve/veya müziğin bilmine merak salacaktır. Bu yolun sonunda ise Gencebay notalarını araştırmak kaçınılmazdır. Müzisyen Gencebay severlere yönelik olan bu çalışmamız ile birlikte Arşiv projelerimize bir yenisini daha eklemiş olduk.

Sitemizde yer alan notalar ile ilgili tüm öneri ve eleştirilerinizi lütfen bize iletiniz. Arşivinizde Orhan GENCEBAY’a ait nota veya müzikal dökümanlar bulunuyorsa arşivimizde yayınlamak üzere bize gönderiniz.

 

OrhanAbi.NET

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Hakkında, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Comments: 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>